“ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ” – Молодим батькам допоможуть!

Дата ефiру: 11:10 П’ятниця, 30 вересня

У кожен дім може прийти біда, але ми можемо подолати її разом. Життєві історії у програмі "Віра. Надія. Любов". ВІРА: молодим батькам допоможуть у лікуванні дитини; НАДІЯ: золоту середину між природою і цивілізацією буде знайдено; ЛЮБОВ: Ігор Колтовський: "Сутність акторства - в умінні слухати себе".

  • У Катерини та Олега Рошків з Одеської області народилася дівчинка з важкою патологією головного мозку. Дитина не їсть сама, не рухається, не розвивається. Годують її через зонд. Замість лікування батькам запропонували здати дитину до спецінтернату. Але батьки відмовилися і продовжують шукати методи лікування. Чи можливо це в Україні?
  • Ліквідатор аварії на ЧАЕС Геннадій Ляхов, побоюючись міської екології, оселився в лісі, у землянці. І живе там не перший рік. Виховує чотирирічного сина. Він упевнений: свіже повітря, близькість до природи, – це все, що поки потрібно його синові. Інший гість програми Валерій Гоменюк – мешканець екопоселення, яке нараховує близько 20 будинків, згоден з Геннадієм. Він упевнений, що захистив своїх дітей від шкідливого впливу соціуму. А загальноосвітню школу можна і в екопоселенні організувати. Як вести здоровий спосіб життя і при цьому не перегнути палицю?
  • Ігор Котловський та Наталія Танасієнко – професійні актори. Всі свої гонорари від зйомок вони вкладають у розвиток дитячої студії-театру "Саквояж". Чи легко нести багаж ідей і відповідальності перед дітьми, з якими ти працюєш?

Протягом усієї передачі студенти НУБіП України мали можливість спостерігати за передачею з місць глядачів у залі.

Опубліковано on Вер 30th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)