Конкурсу відеоробіт «Заповідна Україна»

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Ґете-Iнститут в Україні оголошують старт конкурсу відеоробіт «Заповідна Україна».

Конкурс, що відбудеться у номінаціях «Заповідна Україна» та «Немає іншого Дніпра», започаткований з метою залучити екологічно активних людей до висвітлення сучасного стану природно-заповідного фонду держави та водних ресурсів басейну Дніпра, шляхів покращання стану української природи і збереження біорізноманіття.

Подробиці тут: http://studnubip.com/projects/zapovidna-ukrajina/

 

Якщо у Вас є ідеї, але самим нема змоги втілити це в життя – давайте створимо один дуже класний відеоролик разом, спільно з Медіа-центром "Фокус" і Соціальним центром.

Хто хоче долучитись до цієї справи – пишіть на kostik@studnubip.com чи телефонуйте на 063 689 50 52 (Іра Даценко – голова Соціального центру) і на 068 180 97 22 (Костянтин Рухлов – голова Медіа-центру)

Опубліковано on Вер 28th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)