«На Хвилі» 2 випуск

Тема: «фух..ПОЇХАЛИ»

 

Скачати:
«На Хвилі» 2 випуск (1-4 сторінки)
«На Хвилі» 2 випуск (2-3 сторінки)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колонка реактора

Доброго першовересневого святкового дня! Багато прикметників, правда? Повірте, наші шановні першокурсники, що скоро у ваших думках з’явиться стільки епітетів про нове студентське життя, що всі «найкласніші», «найдрайвовіші», «найшаленіші» і т.д. моменти останніх 18-ти років здадуться просто дитячим садочком =)
Одразу дамо пораду: треба вчитися своєчасно. Ця оманлива «свобода» - це ілюзія, міраж. Набагато легше вчити матеріал протягом року, а не в останню ніч. Бо тоді хоч кричіть «Шара прийди», хоч не кричіть, а прийде лише комендант гуртожитку зі скаргою на порушення громадського порядку :)
До справи: СПРАВЖНІЙ СТУДЕНТ МАЄ БУТИ В ТЕМІ! :) Саме тому живе подіями газетка, яку ви тримаєте в руках, а також існує і активно юзається користувачами мегакрутий (в майбутньому, а зараз просто крутий (: ) сайт Studnubip.com ! Заходимо, знаходимо, читаємо.
P.S. Поважайте старших! Колись всі ми будемо старенькими, і буде приємно, коли в маршрутному таксі/метро/трамваї хтось зовсім молодий поступиться місцем…

 

Класний день

Кожен поважаючий себе і свої справи студент має свій розпорядок дня. «Класний день» - це не відсиджені пари і три години лузкання насіння перед гуртожитком. Якщо ти хочеш бути відомим, як Джордж Вашингтон, розумним, як Білл Гейтс, мудрим, як Дмитро Мельничук, спортивним, як Сергій Бубка, або бути просто продвинутим студентом, то спробуй організувати своє життя за наступним зразком

 

Унiверсально розпланований день

7:00 – прокинутися з правої ноги
7:03 – посміхнутися * (див. виноску знизу)
7:05 – 7:35 – прийняти душ, почистити зуби
7:35 – 7:45 – зарядка ** (див. виноску)
7:45 – 7:55 – ситний сніданок
7:55 – 8:05 – одягнутися
8:05 – 8:30 – дорога до університету + спілкування з друзями
8:30 - … - пари (див. і заповнюй стор. 2)

16:00 - … - відвідати Актив-Центр, прийняти участь у студентському самоврядуванні (див. стор. 2, 4)
18:00 – 18:25 – дорога додому
18:25 – 19:00 – приготування і ласування
вечерею
19:00 – 20:30 – навчання
20:30 – 22:30 – вільний час (див. стор. 4)
22:30 – 23:00 – приготування до сну
23:00 – 07:00 – Солодких снів!

* Посмішка зранку – залог гарного настрою протягом всього дня. Переконайтесь самі!
** Зарядка – це не тільки невід’ємний пристрій мобільного. Перш за все зарядка- комплекс фізичних вправ зранку для забезпечення бадьорості та тонус тіла. Цей пункт не можна ігнорувати. Не забувайте, що ми хочемо бути схожими на Бубку та Джордана. *)

 

Відкрий у собі себе.

Майже увесь вільний час продуктивний студент використовує корисно: можна почитати літературу, можна вчити нову мову, грати у бадмінтон, займатися курсовою тощо. А є студенти, які працюють для інших студентів. Це активісти, улюблене місцеперебування яких – Актив – Центр.
Не повіримо, якщо в тебе відсутні будь-які захоплення. Навіть якщо ти просто любиш дивитися кіно – велкам (англ.) ту Кіноклуб =) Вмієшь фотографувати? Писати цікаві статті? Творити чудеса з відео? Вважаєш, що твоя думка відрізняється від стандартів - вилкомен (нім.) в Медіа-Центр «Фокус». Жити не можеш без футболу – сардэчна запрашаем (біл.) в Спортивний клуб! Туристичний клуб запрошує всіх, хто шукає пригод на різноманітні частини свого тіла =) Клуб Знавців і Науковий клуб – для серйозних людей)) Є навіть Соціальний Центр – для тих, хто хотів би допомагати людям не тільки аграрним провіантом, але і певними справами. І, нарешті, щоб просто пограти в інтелектуальну гру (типу Мафії), є Клуб «Місто». Якщо серед всього вищеперерахованого не знайшлося (хоча в це мало віриться) нічого близького серцю, то маємо, як то кажуть, контрольний вистріл – центр працевлаштування «Твій вибір».
Тільки не сидіть вдома, розвивайте себе всіма можливими способами. Які б захоплення ви не мали – активісти Актив-центру знайдуть у кожному родзинку і спосіб її використання. Не бійтеся!) Прийшовши в будь-який з клубів ви отримаєте: а) досвід ; б) класних друзів; в) нові знання; г) нові емоції. Давайте тягнутися до європейської молоді!

Ти нам потрібен! Ти – майбутнє нашого Університету!

Опубліковано on Вер 1st, 2011 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)