До зустрічі, Студентська республіко!!!

Ось і завершилась основна молодіжна подія року в НУБіП України – Студентська республіка. Цього року держава студентів розташувалась на базі Боярської лісової дослідної станції в селі Дзвінкове Васильківського району на Київщині.

І хоча фестиваль проводився в нашому університеті вперше, він відразу став не лише Всеукраїнським, а й міжнародним. Участь у ньому взяли 150 молодих людей: студенти базового закладу НУБіП України та його відокремлених підрозділів, а також наші гості з Закарпатської, Запорізької, Київської, Чернігівської областей, АР Крим, міст Києва і Севастополя та студенти Норвезького університету наук про життя. Саме ці люди і стали громадянами республіки і протягом трьох днів творили її долю.Було створено органи державної влади та самоуправління, незалежна економічна ти фінансова система, де в обігу ходили власні гроші - «Шкварочки».

Велику увагу було приділено спорту. Відбулися змагання з волейболу (1-ше місце у збірної НУБіП України), баскетболу (1-ше місце – збірна Бережанського агротехнічного інституту, Заліщицького та Мукачівського аграрних коледжів - “Захід”), футболу (1-ше місце у команди ННІ земельних ресурсів та правознавства). Крім того пройшов конкурс краси «Перша леді», перемогу в якому здобула студентка природничо-гуманітарного ННІ Ірина Яременко.

Команди також презентували соціальні проекти спрямовані на єднання студентської молоді України та Європи, піднімалися питання продовольчої безпеки та привернення уваги суспільства до екологічних проблем людства. Тож і державу збудували, і владу обрали, і підприємства створили!!! І тепер лишилося тільки з нетерпінням чекати фестивалю наступного року…


Фото можна знайти тут: http://vkontakte.ru/albums-25044187

 

Опубліковано on Чер 16th, 2011 and filed under Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)