«На Хвилі» 1 випуск

Тема: «Весна Любов Сесія»

 

Скачати:
«На Хвилі» випуск 1 (1-4 сторінки)
«На Хвилі» випуск 1 (2-3 сторінки)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колонка реактора

Веснааааа… Пробудження природи, мартовські коти, посмішки, постріли очима, короткі спідниці… і ось вона любов! Це вона рухає гори, випиває море або просто дарує квіти. Це вона приходить до кожного студента, коли починається сесія) . А сесія приходить регулярно, незалежно від бажання, саме весною!Логічно пов`язаний ланцюг: весна – любов - сесія.

Любов до рідного університету подарувала нам ідею створити інформаційно-розважальну газету для всіх студентів НУБіП України. Звичайно, не забуваємо про studnubip.com - головне джерело достовірної інформації, - проте проблема вільного доступу в Інтернет серед нас ще досі існує, тому і було створено альтернативний газетний варіант крутого сайту =) Адже справжній студент має бути в темі *)

Якщо вам просто буде нецікаво нас читати, то газету можна використати за іншими призначеннями. Ви навіть не можете уявити її багатофункціональність! Наприклад, можете її читати на парі, замість пари, замість лектора перед аудиторією; можете лузати в неї насіння; можете поставити чашку біля комп`ютера на неї або покласти бутерброд (до речі, про бутерброди: читайте про зв`язок між цими вкусняшками, травою та студентами на стор.2). Можете використовувати вільне місце газети замість лекційного зошита або скласти кораблика та пустити його по Дніпру.

Чаос *)
Ваш сайт
studnubip.com

 

Любов та голуби футбол

Розбиваємо міф про те, що дівчата не люблять футбол. Повірте, вони його обожнюють! Спитаєте, чому? Все просто: в нього грають найгарніші та найспортивніші хлопці університету =)

4 травня на футбольному полі бою ці футбольні аполони показували свої вміння та виборювали першість гуртожитку з міні- футболу. Не перший рік з*ясовують стосунки найсильніші футболу цього: команди гуртожитків №6 та №11. Та цього разу перемога посміхнулася номеру 6, з чим ми їх і вітаємо. Гуртожиток №11 посів почесне 2 місце, а тріумфальну трійку замикає команда 7 гуртожитку. Майбутнє футболу України точно в найдіних руках =)

А ви, дівчата, зверніть увагу, які у нас гарні хлопці і наступного разу думайте, чи просидіти вечір в Контакті чи піти на спорт майданчик і позайматися фізкультурою поряд з граючими у футбол хлопцями =))

 

Весна, любов і …сесія

Сесія – одне з небагатьох понять у світі, коли при слові «автомат» стає приємно та спокійно на душі. Проведене дослідження показало, що кожен другий студент вважає, що «сесія - зло» =) Редакція газети вирішила дізнатися думку студентів з різних питань, що стосуються сесії.

Перш за все, 55% студентів відповіли, що бояться сесії, ще 20% задумалися над відповіддю, тому обрали варіант «не знаю». На питання «Скільки часу необхідно для комплексної підготовки до сесії ?», 17% опитаним потрібно від 1 до 3 місяців, більшості вистачає 2-4 тижні, а є і такі, кому досить пари днів або ночей)) Не потрібно згадувати відповіді щодо використання на екзаменах «допоміжної, недозволеної інформації». Це очевидно, панове =) Цікаво, що 80% дотримуються і вірять в забобони : не відкривають заліковку, кричать ввечері, гукаючи «шару», не приходять на екзамен з розплетеним волоссям, пишуть «щасливою» ручкою ..традиції поколінь *) Ну і останнє: що б хто не стверджував, а студентські роки - «золоті роки»життя, і така дрібниця, як сесія, не має ставати на заваді до здійсненя ваших найзаповітніших мрій. Тим більше, що сесій багато не буває...*)

 

Хто не знає про ортофосфат латана?

На базі НУБіП України з 11 по 14 травня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії для ВНЗ аграрного і екологічного спрямування. Зібралися 27 майбутніх Менделеєвих, Лавуазьє та Фарадеїв з різних вищих навчальних закладів України, які навіть уві сні можуть сказати формулу глюкози, написати реакцію Вюрса та добути метил бутан в домашніх умовах. Олімпіаду проводили на базі Природничо - гуманітарного навчально-наукового інституту університету зусиллями викладачів трьох хімічних кафедр, серед яких 7 докторів наук і професорів та більше 20 кандидатів наук.

Оцінювали знання та старання юних науковців 10 членів журі, 6 членів апеляційної комісії та 3 члени мандатної комісії. Третє місце посіла Гречана А.І., студентка Харківської державної зооветеринарної академії. На другій сходинці - студентка національного лісотехнічного університету України – Дутка Л.М. Хто ж переміг? Ну, скромно кажучи, студенти НУБіП України – найкращі :) Перше місце здобула студентка першого курсу факультету Ветеринарної медицини НУБіП України Метанчук Х.Р.

Пишаємося, шановні!

 

Бутерброди Студенти НУБіП України – об’єднуйтеся!

 

АРМРЕСЛІНГ – спорт сильних чоловіків

Опубліковано on Тра 23rd, 2011 and filed under Публікації. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)