Студентській раді НАТІ 10 років!!

СТУДЕНТСЬКІЙ РАДІ НІЖИНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ 10 РОКІВ!!!

Сьогодні значного поширення й розвитку в Україні набув такий тип формальних організацій студентської молоді як органи студентського самоврядування в навчальних закладах різного рівня акредитації. За часів незалежності нашої держави їм виповнилося вже понад 10 років.

Цього року свій ювілей відсвяткувала й Студентська рада Ніжинського агротехнічного інституту. За час існування біля її керма вже встигли спробувати свої сили, реалізувати таланти та здібності три покоління студентської молоді. Їх діяльність зробила величезний відбиток в етапах створення та розвитку цієї організації.

Нині в стінах Ніжинського агротехнічного інституту функціонує потужна Студентська рада, яка налічує 22 чоловіки. У її складі діють 7 секторів, 4 студентські ради факультетів і відділення з підготовки молодших спеціалістів, Студентське науково-технічне товариство, студради гуртожитків.

З нагоди свого десятиріччя Студентська рада за підтримки адміністрації інституту організувала й провела 28 квітня Міжнародну студентську науково-практичну конференцію "Студентське самоврядування в аграрних вищих навчальних закладах: досвід, проблеми та перспективи розвитку". У роботі взяло участь близько 100 студентів. На заході були присутні представники 16 ВНЗ України, Білорусії, Росії та Польщі.

На пленарному засіданні пролунали вітання від Яніни Котляр, спеціаліста І категорії в секторі в справах сім'ї та молоді Ніжинської міської ради; Михайла Чередниченка, депутата міської ради; Ігоря Дмитренка, голови Об'єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Мінагропрод України; Єлизавети Щепетильникової, президента Української асоціації студентського самоврядування; Максима Білоусенка, голови Молодіжного парламенту м.Ніжина. Вони побажали такої ж активної та творчої роботи Студентській раді НАТІ.

У рамках конференції працювали 3 секції, на яких обговорювалися питання, що стосуються студентського життя, зокрема діяльності ОСС в Україні. Усі учасники заходу нагороджені дипломами за активну участь у роботі.

29 квітня, як продовження конференції, був проведений круглий стіл "Органи студентського самоврядування та громадські організації: діалог майбутнього". Крім представників міських, обласних та всеукраїнських громадських організацій, на цей захід завітали попередні голови Студентської ради – Микола Баргамін та Анна Бєлінська. У виступах гості наголосили, що організація у своєму розвитку не стоїть на місці. Вона щороку розширюється, удосконалюється, а її діяльність не обмежується лише рамками навчального закладу. Підтвердженням цього є й рівень організованої конференції. Крім того, з ініціативи Студентської ради проводилися різного роду культурно-масові, спортивні, соціальні заходи та акції, учасниками яких були не лише студенти НАТІ, але й міські та Всеукраїнські молодіжні організації. І це все не дивно. Студентству є в кого вчитися. Адже їхня альма-матер теж зуміла за 10 років перетворитися з коледжу в потужний інститут, який уже не перший рік виступає на рівні з передовими університетами.

На День народження Студентської ради не з порожніми руками прийшла адміністрація. Директор інституту Василь Степанович Лукач привітав студентство НАТІ, зокрема членів Студентської ради, з цією подією. Побажав активності в роботі, цілеспрямованості в досягненні поставленої мети, ніколи не зупинятися на здобутому, іти вперед і вище та гідно відстоювати честь студента Ніжинського агротехнічного інституту. А лідерам Студентської ради, цьогорічним випускникам Галині Македон та Інні Пищолці, студенткам факультету економіки та менеджменту, дав направлення на працевлаштування.

Закінчилася конференція дружнім фото з щирими посмішками на згадку, змістовною прогулянкою древнім і завжди юним Ніжином, вечором відпочинку зі зрозумілою назвою "Нам уже 10 років!!!"

Галина Македон, Інна Пищолка,
студентки Ніжинського агротехнічного інституту

Опубліковано on Тра 5th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)