16 квітня – День Довкілля! Почнемо з себе – це просто!

 

День довкілля для України свято порівняно нове, адже почали його відзначати лише з 1998 року, та з кожним роком воно знаходить все більше і більше прихильників. У цей день кожному громадянину нашої держави варто не лише поглянути на оточуюче нас середовища зовсім іншими очима, щоб реально оцінити становище в якому ми знаходимося, але й вийти на загальнодержавне прибирання та внести свою частинку допомоги нашій природі, яка про це благає.

Студенти НУБіП України так і зробили. 16 квітня весь небайдужий студентський народ, повірте його було досить багато, зібрався на прибирання. Прибирали ми територію біля озера Дідорівка, де так люблять відпочивати сім’ї та молодь. Сміття було надзвичайно багато та студенти з усім справились. В кінці воно перемістилось з землі, яку так забруднювало, в поліетиленові пакети .

Постає питання : «Як можна смітити в таких гарних місцях?» Адже, я впевнена, що студенти, які прибирали цю величезну територію вже ніколи не кинуть сміття повз смітник. Такі акції виховують у людей екологічну культуру та змінюють відношення до навколишнього середовища, підвищують розуміння екологічних проблем. А вирішення цих проблем досить просте і відоме кожному. Треба почати з себе – це просто!

Людмила Ракул

 

Опубліковано on Тра 5th, 2011 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)