«Голосіївська весна – 2011»

Весна… Все потроху просинається, природа скидає зимову завісу. Навкруги всі посміхаються сонечку, хоч воно поки що не часто до нас навідується. Настала пора квітів, подарунків, побачень, посмішок, веселощів, сліз радості і найголовнішого – кохання. Саме воно завжди давало натхнення великим поетам, письменникам та композиторам. Так народжувалися видатні вірші, поеми, новели, романи, романси і ноктюрни, які живуть роками у серцях людей.

Для студентів і працівників НУБіП України та структурних підрозділів прихід весни асоціюється з багатьма подіями, одна з яких – щорічний Міжнародний фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна – 2011», який в цьому році вже був ХХХІ-м ! Неймовірний концерт підготували для глядачів учасники і організатори свята. Весняна палітра почуттів надала наснаги і натхнення студентам і викладачам. Результатом їх старання і праці стали яскраві і феєричні номери.

В цьому році до нас завітали гості з закордону. Ансамбль «Каблучок» з Московської сільськогосподарської академії ім. Тімірязєва подарували глядачам запальну кадриль і народну «Калинку». Привітання Україні передав ансамбль «Зобор» від Словацького сільськогосподарського університету в Нітрі.

Хор викладачів і співробітників ННІ рослинництва і ґрунтознавства виконав пісню «Гарний козак, гарний», яка перенесла слухачів у козацьку епоху.

Танцювальна група ансамблю «Хлібодари» Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого виконали ритмічну хореографічну композицію «Вибиванка».

Представники Ніжинського агротехнічного інституту Сучасною постановкою вразив зразковий театр естрадної пісні «Vivat», учасники якого не дали нам засумувати з українською народною піснею «Сумна я була» в аранжуванні Ніни Крутько.

Акапельне виконання пісні «Богдан» з репертуару «Пікардійської терції» вокального ансамблю технічного ННІ настільки захопила глядачів, що деякі підспівували. Одним словом, як співалося в пісні, це було «magic»!

ННІ земельних ресурсів та правознавства можуть пишатися танцювальним колективом «Модерн», бо хореографічною композицією «Бурлеск» в поєднанні з популярною лунною доріжкою вони підкорили зал. Це справді – модерн.

Безперечно, всім сподобалися Максим Петрас і Світлана Сонько, які виконали інструментально-акробатичний номер «Мелодія двох сердець». Вони гідно представили ННІ бізнесу.

Всім відома пісня «I Feel Good» досконало пролунала у виконанні студента ННІ охорони природи та біотехнологій  Богдана Кривіцького, який дарував всім сяючу посмішку і гарний настрій.

Східні танці завжди сприймаються як щось казкове і трохи дивовижне. Так і на «Голосіївській весні» танцювальний ансамбль ННІ ветеринарної медицини дали можливість насолодитися красою Сходу.

Приємно було бачити незвичайної краси номер «Тисяча рук» танцювального ансамблю ННІ тваринництва та водних біоресурсів. Наче і розумієш, що там з десяток дівчат, але справді бачиш тільки одну. Синхронність рухів вражала. Бажаного ефекту було досягнуто. Неймовірні відчуття...

Шалений американський драйв подарував нам танцювальний колектив «Світло» ННІ енергетики і автоматики. Сміливо можу сказати, що кантрі, а особливо кульмінація номеру, прийшлося по душі всім присутнім.

Наталія Щелепницька з вокальним колективом «Amero» подарували нам пісню «Аdagio». На жаль, були моменти, коли музичний супровід приглушав виконавців. Не дивлячись на це, все було чарівним.

Пролог. Ансамбль барабанщиць «Литаври» Ірпінського економічного коледжу налаштували всі серця на один ритм. Це був ритм весни, її пульс.

 

Дипломом Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна-2011» нагородили ансамбль танцю «Каблучок» з Московської сільськогосподарської академії ім. Тімірязєва та ансамблю «Зобор» від Словацького сільськогосподарського університету в Нітрі.

За активну участь у фестивалі нагородили дипломом Кримський технікум гідромеліорації та механізації сільського господарства, Немішаєвський агротехнічний коледж, Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової, Мукачівський аграрний коледж, Прибрежненський аграрний коледж, Кримський аграрний коледж.

Дипломом лауреата -переможця ІІІ ступеня серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили Бахчисарайський будівельний технікум, Ірпінський економічний коледж, Боярський коледж екології і природних ресурсів.

Дипломом лауреата -переможця ІІ ступеня серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого, Бережанський агротехнічний інститут.

Дипломом лауреата -переможця І ступеня серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили Ніжинський агротехнічний інститут, Південний філіал «Кримський агротехнологічний університет».

За активну участь у фестивалі дипломом нагородили ННІ тваринництва та водних біоресурсів, ННІ лісового та садово-паркового господарства, ННІ бізнесу, Український ННІ інформаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки.

Дипломом лауреата -переможця ІІІ ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва, технічний ННІ, Український ННІ якості біоресурсів та безпеки життя, ННІ післядипломної освіти, ННІ земельних ресурсів та правознавства.

Дипломом лауреата -переможця ІІ ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили ННІ охорони природи і біотехнологій, ННІ енергетики і автоматики.

Дипломом лауреата -переможця І ступеня фестивалю «Голосіївська весна-2011» нагородили ННІ рослинництва та ґрунтознавства і природничо-гуманітарний ННІ.

 

Опубліковано on Кві 22nd, 2011 and filed under Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)