Студент НУБіП 2 тур + результати 1 туру

2 тур інтелектуального конкурсу „Студент НУБіП України” 2011 року буде проводитись 30 березня в 15:00 в 33 ауд, корп. №3.

Результати першого туру конкурсу, який відбувся у березні 2011 року, можна побачити у таблицях нижче:

Природничі

Код Прізвище, ім'я, по-батькові набрані бали F5 курс, група

F6

216 Бобрицький Андрій Анатолійович 79 БВНЗ 3, 1 ЛГФ
222 Корень Володимир Анатолійович 77 БВНЗ 3, 1 ЛГФ
4404 Лебедева Марина Олександрівна 76 КАТУ 4,11
468 Голишевська Галина Василівна 71 БВНЗ 3,4 Факультет ветеринарної медицини
218 Власенко Анатолій Сергійович 70 БВНЗ 3, 1 ЛГФ
415 Сидоров Андрій Валерійович 70 БВНЗ 3к. 1гр. Агробіологічний факультет
4152 Гіпа Сергій Володимирович 70 Ніжинський агротехнічний інститут ЕН071
4426 Деркач Михайло Олексійович 69 КАТУ
240 Піщанський Сергій Юрійович 69 БВНЗ 3, 2 ЛГФ
2161 Гльоза Олександр Олександрович 68 Боярський коледж екології і природних ресурсів ЗВ-32
2392 Курганський Олександр Дмитрович 68 Ніжинський агротехнічний інститут 4, ЕН-071
1020 Панасейко Юлія Олександрівна 67 БВНЗ 3, 2 Факультет садово-паркового господарства
1253 Бордоць Олексій Олегович 67 БВНЗ 1,3 СПГіЛА
603 Бабка Роман Володимирович 67 БВНЗ 2,1 Факультет екології і біотехнології
3086 Крайнюк Елена Михайловна 67 КАТУ 4,1
1005 Бібік Марина Володимирівна 67 БВНЗ 3, 1 Факультет садово-паркового господарства
2844 Кампов Николай Васильович 66 Мукачівський аграрний коледж 2, 8
4401 Мелюх Олександр Миколайович 66 КАТУ
4423 Валєєв Артем Радкович 66 КАТУ
178 Мороз Сергій Петрович 65 БВНЗ 1, 2 ЛГФ
3072 Русина Анна Николаевна 65 КАТУ 1,1

 

 

Суспільні

Код Прізвище, ім'я, по-батькові набрані бали F5 курс, група

F6

4405 Крайнюк Михайло Миколайович 76 КАТУ 4,12
4101 Якименко Р. 75 Ірпінський економічний коледж 11кс-08
11 Очеретько Андрій Сергійович 72 БВНЗ 2, 7
2845 Захарків Віктор Васильович 72 Мукачівський аграрний коледж 2, 8
83 Продан Ольга Вікторівна 71 БВНЗ 4,5
2285 П'ята Леонід Вікторович 70 Ірпінський економічний коледж 3, 7Ф-08
4403 Бетляк Дар'я Володимирівна 69 КАТУ
4434 Глотов Євген Едуардович 69 КАТУ
2847 Горват Василь Васильович 69 Мукачівський аграрний коледж 2, 8
2355 Запнивітренко Маргарита Ігорівна 69 Ніжинський агротехнічний інститут 4, БО-071
2846 Граб Роман Анатолійович 69 Мукачівський аграрний коледж 2, 8
88 Колісніченко Алла Юріївна 68 БВНЗ 3, 9
2945 Пушкін А.М. 67 ПАК 2,21
3082 Абибуллаев Сейдали Ленурович 66 КАТУ 3,1
2239 Борисюк Тетяна Сергіївна 66 Ірпінський економічний коледж 2, 6Ф-09
4420 Таморян Ганна Едуардівна 66 КАТУ
437 Сімошин Іван Леонідович 66 БВНЗ 2,4 Факультет ветеринарної медицини
2242 Кудрик Тетяна Сергївна 65 Ірпінський економічний коледж 2, 6Ф-09
775 Гришина Олена Віталіївна 65 БВНЗ 3,3 Факультет землевпорядкування
104 Брайлян Олександр Васильович 65 БВНЗ 4,11
3081 Афанасьев Владимир Владимирович 65 КАТУ 3,1
4424 Рокун Вадим Андрійович 65 КАТУ

 

 

Технічні

Код Прізвище, ім'я, по-батькові набрані бали F5 курс, група

F6

1605 Тосенко С.О. 77 ЛГФ 4,4
4425 Масленніков Сергій Анатолійович 72 КАТУ
159 Поліщук Галина Леонідівна 69 БВНЗ 4, ЕкК-071 ФКНіЕК
776 Деркульський Роман Юрійович 67 БВНЗ 3,3 Факультет землевпорядкування
1617 Янцеловська Я.В. 67 ФАМ 1,7
129 Антоненко Олексій Сергійович 65 БВНЗ 1, ЕкК-101 ФКНіЕК
954 Горбач Олександр Борисович 65 БВНЗ 2,1 Факультет конструювання і дизайну
688 Крижанівський Віталій Святославович 65 БВНЗ 4 к., ЕЕТС Факультет енергетики і автоматики
4556 Скоропадський Д.О. 65 Заліщицький аграрний коледж 22
2320 Гиря Ігор Васильович 64 Ніжинський агротехнічний інститут 1, БМ-102
591 Поліщук Олексій Вікторович 64 БВНЗ Факультет екології і біотехнології
2010 Алієв Шахін Яхянович 63 Бобровицький коледж економіки та менеджменту 1, № 4
744 Бузмаков Дмитро Володимирович 62 БВНЗ 1,1 Факультет землевпорядкування
741 Дорош Андрій Йосипович 62 БВНЗ 1,1 Факультет землевпорядкування
2013 Олійник Сергій Олександрович 62 Бобровицький коледж економіки та менеджменту 1, № 4
2015 Редька Костянтин Олександрович 62 Бобровицький коледж економіки та менеджменту 1, № 5
742 Чечко Євгеній Євгенійович 62 БВНЗ 1,1 Факультет землевпорядкування
2776 Бадло Маряна Іванівна 61 Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого 1,101
673 Мельник Марина Григорівна 61 БВНЗ 3 к., АКІТ Факультет енергетики і автоматики
2750 Перит Михайло Володимирович 61 Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого 2, 24
2826 Пішак Наталія Богданівна 61 Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого 3,33
Опубліковано on Бер 22nd, 2011 and filed under Наука. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Залишити коментар

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)