Студент НУБіП України

Нещодавно відбувся 1 тур дванадцятирічного  інтелектуального конкурсу «Студент НУБіП України» .

Цікаво знати, що  уже дванадцятий рік у конкурсі приймають участь студенти денної форми  нашого Університету , а лише шостий рік – студенти структурних підрозділів (інститутів,коледжів,технікумів).

Сам конкурс складається з трьох турів. Вже в першому турі брали участь близько 1500 студентів. Це говорить про гарну організацію та проведення конкурсу. Переможці першого туру визначатимуться у номінаціях : «Природничі науки» , «Суспільні науки», «Технічні науки» . Студенти самі обирали номінацію в якій хотіли приймати участь.

Доводимо до відома, що переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами, подарунками та дипломами. В кожній номінації відбудеться нагородження грошовими преміями в розмірі 2000 гривень за 1 місце, 1500 гривень за друге місце, 1000 гривень за третє місце, 500 гривень за четверте та 500 гривень за п’яте .

Щиро дякуємо всім організаторам , які просто молодці, адже досить важливим є їхнє бажання виявити та підтримати обдаровану молодь Університету! Учасникам бажаємо успіхів та політ фантазій !

Хочеться лише додати : інтелектуальному конкурсу «Студент НУБіП України» – ВІВАТ !!!

 

Марина Хоменко, 2 курс ФАМ

Опубліковано on Лют 27th, 2011 and filed under Наука, Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)