Відкрий своє серце – подаруй дитині свято!

Усі діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня, а особливо діти в дитячих будинках, котрі в повсякденному житті обділені увагою та турботою, для яких цей день – одна з небагатьох можливостей повірити у казку.

Студентський колектив Соціального Центру НУБіП України долучився до створення свята для діток двох дитячих будинків(«Волошка» м. Біла Церква та «Родина» Баришівський район, с.Сезенків). На протязі двох тижнів ми збирали іграшки та кошти для діток серед студентства, викладачів та адміністрації НУБіП України. Відомо, що в ніч на 19 грудня, до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки. В нашому ж випадку Миколай прийшов за день до свята, та ще й не один, а з великою кількістю помічників(до кожного дитячого будинку поїхало близько 15 студентів). 18 грудня ми вирушили в дорогу, хто в с. Сезенків, хто в м. Біла Церква. Особисто мені пощастило побувати в останньому. Біла Церква зустріла нас великою кількістю снігу, а ми, в свою чергу, везли їй казковий настрій. Дитячий будинок «Волошка» - це будинок, в якому живуть всі вікові категорії дітей(від 1 року до 16), які поділені між собою, тому нашій команді теж довелось поділитись. Кожній групі студенти подарували подарунки і пограли з дітьми в різноманітні ігри.

Покидаючи дитячий будинок, кожен з нас пересвідчився, що таке свято має бути не лише раз на рік, вони потребують нашої уваги та турботи завжди.

Хотілось би подякувати всім тим, хто долучився до цієї акції, адже відкривши своє серце, Ви подарували дітям шматок казки, в яку вони так вірять!

Ракул Людмила

фото: Замуруєва Ірина

Опубліковано on Гру 20th, 2010 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)