Пробіг заради життя!

«Здорове майбутнє починається з тебе!». Саме під таким девізом 9 жовтня у Києві на Майдані Незалежності пройшла благодійна акція «Пробіг заради життя 2010». Організатором є Всеукраїнська благодійна асоціація «Рівний – рівному» (з 2001 року), також надають допомогу: представництво ООН в Україні, Київська міська державна адміністрація, Головне управління у справах сім’ї та молоді, Головне управління по фізичній культурі та спорту, Головне управління освіти і науки, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ, Коаліція ВІЛ-сервісних організацій, Міжнародний альянс з ВІД/СНІД в Україні. Метою Акції  є привернення уваги громадськості до кризової ситуації щодо захворюваності населення України на ВІЛ/СНІД, пропагування здорового способу життя серед молоді та збір коштів  на лікування, догляд та підтримку дітей, що живуть з ВІЛ. Щоб долучитися до акції треба було зробити благодійний внесок, а саме купити футболку за 30 грн. – для школярів та студентів, 50 грн. – для всіх інших. Усі бажаючі могли подолати відстань у 3 км бігом чи ходою.

Студенти нашого університету не залишились байдужими! Волонтери Соціального центру НУБіП України активно залучали перехожих до участі в акції, роздавали буклети з корисною інформацією про ВІЛ/СНІД, контрацептиви та просто спілкувалися і пояснювали людям, заради чого власне проводиться цей захід. Люди могли безкоштовно пройти експрес-тест на ВІЛ чи то на акціїї, чи по адресам, які були вказані в інформаційних листівках.

Подібні заходи дуже корисні для суспільства, адже на сьогоднішній день кожен повинен знати про цю страшну хворобу і не соромитися розпитувати про неї! В наш час завдяки масмедіа люди достатньо проінформовані і майже кожен вже може відповісти на запитання «Що таке СНІД?», але не кожен знає, як саме можна допомогти людям, хворим на СНІД, а якщо і знають, то не мають такої можливості.

Завдяки багатом благодійним організаціям звичайні перехожі можуть зробити вагомий внесок у порятунок ВІЛ-інфікованих та людей, хворих на СНІД. Треба лише прийти і не буди байдужим!!!

 

 

Вербовська Катерина, 3 курс ФВМ.

 

Опубліковано on Жов 10th, 2010 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)